Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ZESTAWY Obrzeża + kotwy PROMOCJA

( ilość produktów: 42 )

Zestaw obrzeży trawnikowych to komplet składający się z obrzeży trawnikowych oraz kotew służących do ich montażu. Zestaw obrzeży służy do wyznaczania i oznaczania granic trawnika w ogrodzie. Separują trawnik od ścieżek, dróg, kwietników itp. Są one wykonane z tworzywa (plastiku) i zastępują obrzeża betonowe. Mogą też pełnić funkcję oporowania kostki brukowej czy granitowej. Dzięki nim utrzymasz swój trawnik w ryzach. Co więcej, zestaw obrzeży trawnikowych nie wymaga umiejętności do przeprowadzenia skutecznego montażu. Nie trzeba też prowadzić wykopów czy wstawiania ław betonowych. Korzystanie z plastikowych bądź metalowych zamienników to oszczędne i ekologiczne rozwiązanie, tym bardziej że plastik służący do tworzenia obrzeży pochodzi w 100% z surowców wtórnych.

Zestawy promocyjne do aranżacji ogrodu

Obrzeża do ogrodu sprzedawane są często w zestawach wraz z kotwami ogrodowymi, co stanowi idealne połączenie dla aranżacji ogrodu i sprawnego montażu obrzeży. Zestaw obrzeży trawnikowych to idealna oferta dla tych, którzy jak najszybciej chcą przejść do wydzielania trawników i alejek z kostki brukowej.

Promocyjne zestawy obrzeży z kotwami do ogrodu

Nabywając promocyjne zestawy obrzeży, oszczędza się pieniądze, płacąc mniej, niż zapłaciłoby się za kupowanie tych elementów oddzielnie. Obrzeża i kotwy w zestawie to idealne połączenie dwóch elementów, z których to jeden nie może funkcjonować bez drugiego, bo obrzeża trzeba zakotwić w podłożu. Dlatego wygodnie dla klienta jest kupić to wszystko za jednym razem i nie martwić się, że czegoś zabraknie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 176 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-04
Dziękuję wszystko zgodnie jak w opisie. Polecam
2024-05-28
Zamówienie dotarło szybko.
pixelpixelpixel