Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Podstawki pod płyty tarasowe

( ilość produktów: 4 )

W tej kategorii znajdą Państwo świetne rozwiązania dla Państwa tarasów, które umożliwią łatwą i szybką regulację płyt tarasowych oraz budowę podniesionych tarasów. W naszym sklepie dostępne są dwa rodzaje systemów tarasowych polskiego producenta Eko-bord – system ABC oraz XYZ.

System ABC składa się z trwałych podstawek z tworzywa sztucznego, które pozwalają na podniesienie podłogi od 1 mm do 50 mm, poprzez nakładanie na siebie poszczególnych elementów.

Podkładki pod płyty tarasowe XYZ

System XYZ służy do uzyskiwania jeszcze większych wysokości, bo w przedziale od 60 mm aż do 400 mm (po zakotwiczeniu podstawy ?Z? można jeszcze dodatkowo zwiększyć wysokość). Regulacja wysokości w tym systemie następuje na śrubie M10 (+/- 20 mm) w przypadku zestawu ?XY? lub rurze PCV (wzmocnionej) w przypadku zestawu ?XYZ?. Dzięki dużej średnicy podstawy, zestawy można montować na styropianie, a nawet piance poliuretanowej.

Wykonanie elementów systemów tarasowych z wysokiej jakości tworzyw zapewnia minimum 10 lat trwałości, a także odporność na działanie różnego rodzaju kwasów, ługów oraz alkoholi.

Podkładki pod płyty tarasowe ABC

Podstawki pod tarasy mogą być stosowane samodzielnie albo w systemie „ABC”. Używając jedynie podstawek „A”, możesz zwiększać wysokość co 10 mm, nakładając je jedna na drugą. Stosując wsporniki tarasowe w systemie „ABC”, uzyskasz dodatkowe możliwości zmiany wysokości: o 1 mm (podkładka wyrównująca „C”) bądź od 12 do 20 mm (podkładka regulacyjna „B”). Zakres regulacji wysokości podłogi i tarasu w tym systemie wynosi od 10 do 50 mm.

Nowoczesne podkładki pod płyty tarasowe pozwalają na szybką i łatwą regulację płyt i budowę podniesionych posadzek na płaskim, utwardzonym terenie. Ich specjalna konstrukcja umożliwia podparcie płyt posadzkowych w każdym punkcie.

Specjalistyczne wsporniki tarasowe umożliwiają podniesienie posadzki nawet o kilka centymetrów, w zależności od modelu. Solidne produkty są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na stworzenie systemu dopasowanego do potrzeb.

Wytrzymałe podkładki pod płyty tarasowe

Wytrzymałe podstawki pod tarasy nadają się do stosowania zarówno pod płytami grubowarstwowymi, jak i deskami tarasowymi. Ich budowa i wysokiej jakości materiał wykorzystany do wykonania wpływają na trwałość i niezawodność produktu. Dzięki temu solidność nakładek wynosi przynajmniej 10 lat.

Wsporniki tarasowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych, a także ługów (np. kwaśnego deszczu, amoniaku, soli do posypywania), kwasów i alkoholi. Podkładki pod płyty tarasowe są ponadto neutralne dla wód gruntowych oraz nieszkodliwe dla środowiska.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 176 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-04
Dziękuję wszystko zgodnie jak w opisie. Polecam
2024-06-02
Wszystko ok
pixelpixelpixel