Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Agrotkanina antychwastowa czarna, szerokość 160 cm

( ilość produktów: 9 )

Agrotkanina (160 cm) to specjalny rodzaj agrowłókniny stosowanej w ogrodnictwie i rolnictwie, której celem jest zabezpieczenie gleby przed wzrostem chwastów. Wytwarzana jest z wytrzymałych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów, takich jak polietylen, które tworzą nieprzepuszczalną barierę dla światła i powietrza. Dzięki temu chwasty nie mogą się rozwijać i rosnąć, co zapobiega zanieczyszczeniu gleby.

Agrotkanina 160 cm x 100 cm posiada szereg zalet; jest stosowana do okrywania roślin, kwiatów i warzyw, aby zapewnić im optymalne warunki do wzrostu oraz rozwoju. Ponadto chroni glebę przed erozją. W ofercie dostępne są też czarne agrotkaniny, które kolorystycznie mieszają się z barwą czarnoziemu.

Jeżeli nie przesiejemy ziemi, którą wyłożymy pod ogród, niezbędne może się okazać użycie na przykład czarnej agrotkaniny 160 cm, gdyż jest ona gwarantem, że na jej podstawie stworzymy piękny trawnik bądź cieszący oko kwietnik.

Dostępna gramatura czarnej agrotkaniny 160 cm

Agrotkanina antychwastowa 160 cm zazwyczaj dostępna jest w dwóch gramaturach – 70 g i 100 g. Bywa, że na rynku ogrodniczym można znaleźć produkty o innych wartościach, lecz 70-100 g często uchodzi za standard w przypadku agrotkanin 1,6 m.

Gdzie jeszcze można zastosować agrotkaninę 160 cm? Często wykorzystuje ją się w sklepach ogrodniczych, by prezentować konkretne towary. Warto wspomnieć, że miejsca te nierzadko powstają w centrum miast lub po prostu na betonie czy kostce. To tylko potwierdza zalety agrotkaniny i utwierdza nas w przekonaniu, że inwestycja w nią przyniesie satysfakcję.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 163 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
Wszystko ok
2024-05-20
Szybko i sprawnie, to już moje kolejne zamówienie i zawsze wszystko jest w najlepszym porządku.
pixelpixelpixel