Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Agrowłóknina brązowa antychwastowa

( ilość produktów: 15 )

Dostępna w naszym asortymencie agrowłóknina brązowa do ogrodu sprawdza się jako podkład przy ściółkowaniu gleby w celu poprawy warunków rozwoju roślinności. Skutecznie usuwa chwasty, zapobiegając ich wzrostowi oraz rozsiewaniu. Podczas jej stosowania nie ma potrzeby używania środków chemicznych. Agrowłóknina brązowa na chwasty znajduje zastosowanie również przy wysypywaniu klombów i rabat korą, a także zakładaniu ogrodów. Chroni roślinność przed chorobami i szkodnikami glebowymi. Dzięki brązowej barwie lepiej maskuje się pod korą. W przeciwieństwie do folii tworzywo nie tylko chroni przez chwastami, ale także w pełni przepuszcza wodę, powietrze i światło, co sprawia, że u roślin nie dochodzi do braków wody nawet w okresie suszy, a dodatkowo mają one stały dostęp do wartości odżywczych.

Agrowłóknina brązowa najlepsza na chwasty

Produkt jest łatwy w stosowaniu. Do jego kotwienia zalecamy używanie kotew stalowych albo plastikowych. Oferujemy agrowłókninę ze stabilizatorem UV w rolkach o różnych wymiarach, co pozwala na łatwe dopasowanie wyrobu do konkretnych potrzeb. Sprawdź całą ofertę naszego sklepu i wybierz wersję dla siebie.

Agrowłóknina brązowa ? zastosowanie

Główną rolą, jaką odgrywają w ogrodnictwie agrowłókniny brązowe, jest zapobieganie rozwojowi chwastów. Siateczkowy materiał agrowłókniny sprawia, że rośliny mogą oddychać, a chwast się przez niego nie przebija. Agrowłóknina antychwastowa w kolorze brązowym dzięki temu, że ma ciemną barwę, pozwala zwiększyć temperaturę gleby, co z kolei przyspiesza wzrost roślin. Jednym słowem agrowłóknina ściółkująca wytwarza idealny mikroklimat w upalne, słoneczne dni i chroni przed odparowywaniem wilgoci. Często ten rodzaj agrowłókniny stosuje się pod iglaki, krzewy i korę, co spowodowane jest tym, że brązowy kolor wtapia się w podłoże i tym samym nie rzuca się w oczy. Warto podkreślić też to, że agrowłóknina chroni rośliny nie tylko przed chwastami, ale też przed rozwojem chorób, wzmacniając przy tym ich system korzeniowy.

Wysokiej jakości brązowa agrowłóknina ściółkująca przeciw chwastom

Brązowa włóknina na chwasty może być wykorzystana między innymi przy skalniakach, oczkach wodnych czy jako wzmocnienie podłoża pod ścieżki. Jej ogromną zaletą jest to, że pozwala skutecznie pozbyć się chwastów bez konieczności stosowania chemii. Ponadto agrowłóknina brązowa ma korzystny wpływ na rozwój roślin, stwarzając im doskonale warunki do wzrostu, a przy tym dostępna jest w przystępnej cenie. W naszym sklepie agrowłókninę zamówić można w różnych wymiarach, dopasowując ją do swoich potrzeb. Składając zamówienie, warto pamiętać o akcesoriach do montażu, takich jak na przykład szpilki do agrowłókniny.

W sklepie internetowym alejka24.pl dostępne są wysokiej jakości, trwałe agrowłókniny brązowe, niezastąpione w każdym ogrodzie. Zamów i zapomnij o chwastach!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 162 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Obsługa zamówienia bardzo dobra,godna polecenia
2024-05-20
Szybko i sprawnie, to już moje kolejne zamówienie i zawsze wszystko jest w najlepszym porządku.
pixelpixelpixel